دسته‌ها
تعمیرات موتورسیکلت

اصول اولیه تعمیرات موتورسیکلت

موتوردرحال تعمیر
موتوردرحال تعمیر

اصول اولیه تعمیرات موتورسیکلت چیست؟
اگر شما علاقه به یادگیری اصول اولیه تعمیرات موتورسیکلت دارید و یا اینکه دسترسی به تعمیر گاه و تعمیرکار موتور سیکلت ندارید این مقاله را دنبال کنید.
عمده ترین مشکلی که برای موتورسیکلت شما پیش می آید متوقف شدن موتورسیکلت و مشکل تامین سوخت /عدم دستیابی سوخت به بلوک استوانه سبب آسیب به باتری موتورسیکلت شما می شود حالا این مشکل را چگونه حل کنیم؟؟؟؟
راه حل: اگر سوخت موتور سیکلت شما کافی نیست، محل مخزن سوخت را تکان دهید سعی کنید به هر صدای حرکت بنزین گوش دهید. اگر قادر به شنیدن صدای حرکت بنزین هستید. 
سعی کنید موتورسیکلت خود را روشن کنید. اگر مشکل حل نشده بود. مشکل از باتری موتورسیکلت شما می باشد. اگر موتورسیکلت شما بخاطر مشکل در باتری روشن نشد که برای تشخیص آن میتوان از دستگاه دیاگ، اهم متر، دستگاه تست باتری کمک گرفت.
یا از کسی بخواهید بوسیله یک کابل عمل باتری به باتری را انجام دهد این کار را بوسیله باتری موتور و ماشین میتوان انجام داد. اما اگر مشکل شما از باتری و عدم وجود بنزین نباشد. می توان صدای موتورسیکلت را بررسی کرد.
حتما از باز بودن سوئیچ موتورسیکلت خود اطمینان حاصل کنید. سر شمع موتورسیکلت خود را باز کرده و به فاصله یک سانت از شمع موتور نگه دارید بوسیله استارت و هندل زدن از وجود برق سر شمع مطلع شوید.
اگر برق سر شمع بیاید مشکل موتور سیکلت از شمع آن می باشد. شمع موتورسیکلت خود را می توانید از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر با برند های مختلف و قیمت های متنوع خریداری کنید. اگر مشکل موتور سیکلت شما از شمع هم نبود.
می تواند مشکل گرفتگی در سوپاپ موتورسیکلت باشد یا احتمالا از تایم موتورسیکلت باشد شما می توانید از طریق پس زدن بنزین در کاربراتور یا روان بودن هندل می تواند مشکل از موارد مذکور باشد .
اگر موتورسیکلت شما سال ساخت تولید آن از 1395به بعد باشد موتور شما انژکتور است و از طریق دستگاه دیاگ و از طریق نرم افزار می توان تست و عیب یابی موتور سیکلت خود را انجام دهید.
اگردر مسائل فنی تجربه ندارید توصیه می کنیم که به یک تعمیر گاه موتور سیکلت رفته و مشکل خود را حل کنید.
همچنین شما می توانید با تماس گرفتن با شماره های درج شده در سایت ما مشاوره رایگان درباره موتورسیکلت و تعمیرات آن را به صورت کاملا رایگان بدست اورید. و از سایر خدمات حضوری و تعمیرات موتور سیکلت ما با کادری مجرب و حرفه ای با نازلترین قیمت ها برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *